پایگاه خبری پزشکان و قانون | پالنا
ارسال ۱۹۶ قلم دارو و تجهیزات پزشکی به مراسم ارتحال امام
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، فرزاد پیرویان افزود: با توجه به نیازسنجی انجام شده، دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز در مراسم رحلت امام خمینی (ره) مشخص شده و این معاونت با همکاری بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه جهت تامین و تهیه آنها اقدام کرده است. 

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه داد: بر اساس دستورالعمل کمیته بهداشت و درمان مراسم ارتحال امام (ره)، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دو درمانگاه صحرایی مجزا جهت مراجعه زنان و مردان در محل مراسم برپا کرده است و داروها وتجهیزات جهت استفاده در درمانگاه ها ارسال می شود.

پیرویان با اشاره به فعالیت داروخانه های تحت پوشش دانشگاه در تعطیلات چهار روزه خرداد گفت: داروخانه های روزانه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در ایام تعطیلات خرداد ماه تعطیل هستند اما در برخی مواقع و در صورت عدم وجود داروخانه شبانه روزی در یک منطقه، داروخانه روزانه موجود در منطقه مورد نظر موظف است به ارائه خدمات بپردازد.

وی افزود: داروخانه های روزانه مدنظر مجوز لازم را از این معاونت برای فعالیت در روزهای تعطیل دریافت کرده‌اند.داروخانه های شبانه روزی نیز مانند تمام روزهای سال و بدون تعطیلی و وقفه آماده ارائه خدمات به هموطنان هستند.

به گزارش ایرنا معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در پایان با توصیه به هموطنان تاکید کرد: افراد دارای بیماری های قلبی و ریوی، داروهای مورد نیاز کودکان و سایر بیماری های حساس بهتر است از کافی بودن داروی خود مطمئن بوده یا قبل از تعطیلات اقدام به تهیه داروی مورد نیاز خود نمایند که مشکلی ایجاد نشود.

پایان پیام/

لینک کوتاه:

https://www.pezeshkanoghanoon.ir/p/JA7D