توضیحاتی در خصوص واکسیناسیون اعضای نظام پزشکی تهران شاغل در بخش خصوصی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، اطلاعیه سازمان نظام پزشکی کشور در خصوص واکسیناسیون اعضای نظام پزشکی شهرستان های استان تهران بدین شرح است:

تزريق واكسن افراد صرفا در بيمارستاني كه توسط پيامك به ايشان اعلام شده انجام خواهد شد لذا از هرگونه مراجعه مستقیم قبل از دریافت پیامک و مشخص شدن بیمارستان محل واکسیناسیون خود داری نمایید. "پیامک بر اساس نویت بندی تعیین شده برای شما ارسال خواهد صبور باشید."
اطلاعیه شماره هشت

ویژه اعضاي نظام پزشكي تهران بزرگ شاغل در بخش خصوصي

1_ آمادگي مسئولين بيمارستان براي واكسيناسيون کرونا، داوطلبانه و در راستاي مسئوليت اجتماعي مي باشد که جا دارد از این همت و همراهی تقدیر شود.
2_ تزريق واكسن صرفا براي همكاراني انجام خواهد شد كه اسامي آنها در ليست اعلامي سازمان نظام پزشكي مي باشد.
3_ بهيچ وجه امكان معرفي فرد جايگزين براي تزريق و يا تحويل گرفتن واكسن وجود ندارد.

4_ هيچگونه هزينه اي بابت واكسن، خدمات تزريق یا هزینه های درمانی احتمالی دریافت نخواهد شد.
5_ براي كساني كه قبلا واكسن را دريافت نموده اند و يا بر طبق دستورالعمل از تزريق واكسن منع شده اند عليرغم وجود
نامشان در ليست تزريق واكسن انجام نخواهد شد.
6_ تزريق واكسن افراد صرفا در بيمارستاني كه توسط پيامك به ايشان اعلام شده انجام خواهد شد لذا از هرگونه مراجعه مستقیم قبل از دریافت پیامک و مشخص شدن بیمارستان محل واکسیناسیون خود داری نمایید. "پیامک بر اساس نویت بندی تعیین شده برای شما ارسال خواهد صبور باشید."

7_ اعضایی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند لازم است حداقل نسبت به رفع انسداد پیش شماره 9830007471  مربوط به سازمان نظام پزشکی سریعاً اقدام نمایند وگرنه این سازمان در قبال نرسیدن پیامک به آنها هیچ مسئولیتی ندارد.
8_ واکسیناسیون اعضای نظام پزشکی شهرستان های استان تهران طی هفته آتی و با هماهنگی و مدیریت نظام پزشکی های مربوطه اطلاع رسانی و انجام خواهد شد.
9_ فعلاً کلیه اطلاعات مربوط به واکسیناسیون به لحظه روی کانال تلگرامی سازمان نظام پزشکی به آدرس https://t.me/IRIMCCHANNEL     قرار می گیرد لذا خواهش می کنیم اگر تابحال نسبت به عضویت در کانال اقدام نکرده اید، هرچه سریع تر عضو شوید.

همچنین آدرس صفحه اینستاگرامی سازمان نیز به قرار  زیر است:

 https://www.instagram.com/irimc.ir 
توجه: در صورت وجود هر گونه مشكل و يا تخطي مجريان از دستوالعمل هاي مصوب مراتب را به شماره موبايل 09021717865 پيامك بزنيد.
 
توجه: در صورت وجود هر گونه مشكل و يا تخطي مجريان از دستوالعمل هاي مصوب مراتب را به شماره موبايل 09021717865 پيامك بزنيد.
روابط عمومی سازمان نظام پزشکی

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.