واکسن کوو ایران ‌برکت با مشکلی مواجه نشده است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، حجت نیکی ملکی در صفحه شخصی اش در توییتر نوشت:

‌ریاست محترم سازمان نظام پزشکی اعلام کرده اند واکسن برکت با مشکل مواجه شده است، متاسفانه اطلاعات ایشان از واکسن برکت نادرست است.

وی افزود: خوشبختانه روزهای گذشته روزهای درخشانی برای واکسن برکت بوده و به لطف خدا و تلاش شبانه روزی دانشمندانمان ظرفیت خط نیمه صنعتی به ۳ میلیون دوز در ماه رسیده است

رییس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام ادامه داد: با اضافه شدن خط تولید صنعتی ظرفیت مجموع به بیش از ۱۵ میلیون دز در ماه خواهد رسید

نیکی ملکی رییس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام از دکتر ظفرقندی دعوت کرد تا از کارخانه تولید واکسن کوو ایران برکت بازدید کند و از نزدیک در جریان تلاش های مجاهدانه جوانان کشور عزیزمان قرار گیرند.

به گزارش ایرنا محمدرضا ظفرقندی رییس کل نظام پزشکی کشور در گفت‌وگوی گفت: واکسن تولید داخل خیلی خوب است اما فعلا چند ماه با آن فاصله داریم. مطالبه ما از آذر ماه پارسال شروع سریع‌تر واکسیناسیون با واردات بیشتر واکسن خارجی بوده. واکسن‌های ایرانی چون برکت، رازی و پاستور و کوبا همه در فرایند تولید هستند اما واکسن برکت که قرار بود تا آخر بهار آماده شود، با مشکلاتی رو به رو شده است که دیرتر آماده خواهد شد.

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.