اطلاعیه سازمان نظام پزشکی در خصوص تاخیرات رخ داده در روند تزریقات واکسن کرونا
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، به اطلاع همکاران محترم می‌رساند برنامه واکسیناسیون سازمان نظام‌پزشکی طبق برنامه‌ریزی انتخاب‌شده توسط همکاران در جریان بوده و روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری نیز واکسیناسیون برای همکاران عضو نظام‌پزشکی تهران بزرگ ادامه خواهد داشت. در این رابطه موارد زیر را متذکر می‌شویم:

1_ متأسفانه تاخیرات اولیه در شروع روند واکسیناسیون در بیمارستان‌های شهر تهران ارتباطی با سازمان نداشته و به دلیل حساسیت های نگهداری و توزیع واکسن توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام می شود.

2_ از همکاران محترم خواهشمندیم مراجعه خود به بیمارستان را در ساعات روز به‌صورت تدریجی انجام دهند تا از ازدحام اولیه در ابتدای روز که با تاخیر ارسال واکسن‌ها توأم می‌شود جلوگیری شود.

3_ با توجه به اطلاعیه شماره ۱۹ سازمان تمامی مساعی ما این است که از روزهای آتی علاوه‌ بر واکسن آسترازنکا امکان تزریق واکسن سینوفارم تولید کشور چین برای آن دسته از عزیزانی که به هر دلیلی تمایلی به تزریق واکسن آسترازنکا ندارند در نظر گرفته شود.

4_ توزیع واکسن کاملا توسط دانشگاه های علوم پزشکی انجام می شود، به این واسطه احتمال بروز ناهماهنگی بین اجزاء مختلف اجرای این روند امری اجتناب‌ناپذیر است به سهم خود از این ناهماهنگی‌ها عذرخواهی می‌کنیم.

روابط عمومی سازمان نظام پزشکی

پایان پیام/

مطالب مشابه