جزئیات آخرین مرحله تزریق دوز اول واکسن کرونا
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، به اطلاع همکاران محترم می‌رساند آخرین مرحله تزریق دوز اول واکسن کرونا در نظام پزشکی تهران بزرگ در روزهای پنج شنبه و جمعه هفته جاری "نهم و دهم اردیبهشت ماه" انجام خواهد شد.
 
روند اجرایی این مرحله به شرح زیر است:

1_ سامانه قبلی نوبت دهی به آدرس http://vaccine.irimcs.ir از سه شنبه مورخ 7 اردیبهشت ماه قابل‌دسترسی خواهد بود تا همکاران در آن برای تزریق واکسن نوبت رزرو کنند.

2_ همکاران محترم عضو نظام‌پزشکی تهران یا همکارانی که در حال حاضر ساکن تهران هستند و واکسن کرونا دریافت نکرده‌اند می‌توانند با مراجعه به سامانه فوق نوع، زمان و مکان تزریق واکسن خود را انتخاب کنند.

3_ سامانه به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده‌ که بیمارستان‌ها در ۲ گروه بیمارستان‌های تزریق کننده واکسن‌های " آسترازنکا " و بیمارستان‌های تزریق کننده واکسن "سینوفارم "تقسیم شده‌اند و پس از انتخاب نوع واکسن می توانید یکی از بیمارستان ها و یک روز را انتخاب کنید.

4_ برنامه‌ریزی اولیه برای تزریق واکسن‌ها در روزهای پنجشنبه و جمعه ۹ و۱۰ اردیبهشت است که در صورت افزایش متقاضیان روزهای واکسیناسیون افزایش خواهد یافت.

5_ از همکاران محترم درخواست می‌شود که در انتخاب نوع، روز و مکان تزریق واکسن نهایت دقت را داشته باشند چراکه این آخرین فرصت تزریق واکسن در تهران است و هر اشتباهی باعث می‌شود که همکاران زمان دیگری در اختیار نداشته باشند. بدیهی است  از این جنبه مسئولیتی متوجه  نظام‌پزشکی تهران بزرگ نخواهد بود.

6_ با توجه به عدم اطلاع شماری از همکاران از روند واکسیناسیون برای تمامی اعضای نظام پزشکی تهران بزرگ پیامک مبنی بر آخرین فرصت ثبت نام برای تزریق دوز اول واکسن کرونا ارسال خواهد شد.

روابط عمومی سازمان نظام پزشکی

پایان پیام/

مطالب مشابه