اطلاعیه سازمان نظام پزشکی در خصوص ثبت نام کادر درمان و پرسنل بخش خصوصی برای واکسن کرونا
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سازمان نظام پزشکی اعلام کرد:

به اطلاع کلیه همکاران و اعضای سازمان نظام پزشکی می رساند که مرحله اول ثبت نام دستیاران و کادر درمان مراکز خصوصی برای دریافت واکسن کرونا آغاز شده است.

همکاران عزیز مسئول فنی مراکز و دارندگان پروانه های مطب و دفاتر کاری می توانند با مراجعه به سامانه https://regvaccine.irimc.org/ نسبت به ثبت نام پرسنل و همکاران خود اقدام کنند.

توضیحات زیر در جهت رفع سوالات احتمالی همکاران است:

1_ فهرست مراکز درمانی و کلینیک ها، موسسات تصویربرداری و ازمایشگاهی، مطب ها و دفاتر کار و کلیه مشاغل خصوصی اعضای سازمان نظام پزشکی از سامانه معاونت درمان وزارت بهداشت استخراج شده است و مراکزی که احیانا در این سامانه ثبت نبوده اند باید برای ثبت اطلاعات خود توسط مکانیسم هایی که بعدا اطلاع رسانی خواهد شد اقدام کنند.

2_ صرفا مسئول فنی مراکزو دارندگان پروانه مطب و دفتر کار می توانند نسبت به ثبت نام همکاران خود اقدام کنند. مسئولیت ثبت نام افراد و نبودن نام غیرهمکاران در این فهرست برعهده مسئول فنی خواهد بود.

3_ برای ثبت نام در هر موسسه و مرکز و مطب و کلینیک و موارد مشابه سقف ثبت نام همکاران وجود دارد که در زمان ثبت نام برای مسئول فنی مشخص خواهد شد.

4_ در صورتی که فرد هم مسئول فنی مرکزی باشد و هم پروانه مطب داشته باشد با توجه به بالاتر بودن سقف ثبت نام برای مسئولین فنی ایشان به عنوان مسئول فنی در سامانه ثبت شده و امکان ثبت نام به عنوان مسئول فنی را خواهند داشت.

5_ مسئولین فنی و اعضای دارای پروانه مطب و دفاتر کاری دقت کنند که در فهرست همکاران خود حتما باید همکارانی را درج کنند که برای آن ها فهرست بیمه منظم ارسال شده است.

6_ اطلاع رسانی در خصوص پاسخ دهی به کلیه سوالات و مشکلات همکاران در این زمینه به صورت مستمر انجام خواهد شد. از کلیه اعضای سازمان و همکاران درخواست داریم با مراجعه منظم به سایت رسمی سازمان و عضویت در صفحات مجازی سازمان در اینستاگرام و تلگرام پیگیر اخبار باشند. روابط عمومی سازمان نظام پزشکی

پایان پیام/

1 نظر

مطالب مشابه