امروز، پایان ثبت‌نام انتخابات سازمان نظام پزشکی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، جلیل کوهپایه زاده درباره انتخابات نظام پزشکی استان تهران گفت: ثبت نام انتخابات امسال نظام پزشکی از تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه آغاز شده است و تا تاریخ ۵ خرداد ماه ادامه دارد. در ۱۲ شهرستان تابع استان تهران و خود شهر تهران یعنی جمعا ۱۳ شعبه کار را آغاز کردیم.

رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی تهران ادامه داد: پیش از این نیز هیات اجرایی با حضور حدود ۵۰ نفر تشکیل شد و این افراد ۲۰ نفر اصلی و ۵ نفر علی‌البدل را انتخاب کردند و به این صورت هیات اجرایی شهر تهران انتخاب شد. در شهرستان‌ها هم هر کدام ۵ عضو اصلی و ۲ عضو علی‌البدل دارند و به این منوال کار ثبت‌نام‌ها آغاز شد.

وی تاکید کرد: ارزیابی کلیه مدارک ثبت‌نام کنندگان از ششم تا نوزدهم خرداد ماه صورت می‌گیرد و پس از آن هم فرصتی برای اعلام و رسیدگی به اعتراضات قائل می‌شویم. بر اساس پروتکل پیش می‌رویم و بعید می‌دانم نیاز به فرصت مجدد برای ثبت‌نام وجود داشته باشد. ۲۵ تیرماه نیز زمان برگزاری انتخابات سازمان نظام پزشکی است‌.

کوهپایه زاده در خصوص تعداد کسانی که اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند گفت: به صورت روزانه روند ادامه دارد اما مستحضر هستید معمولا در روزهای پایانی تعداد ثبت نام کنندگان بیشتر می‌شود. بنابراین باید منتظر بمانیم تا در روز آخر "امروز" تعداد نهایی را اعلام کنیم اما تاکنون در سطح شهر تهران بیشتر از ۲۰۰ نفر ثبت‌نام نکردند.

به گزارش ایسنا رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی تهران در پایان اضافه کرد: برگزاری انتخابات کاملا به شکل کاغذی خواهد بود و با توجه به اینکه در برخی نقاط شاید امکان رای دهی الکترونیک نباشد بنابراین بر اساس اعلام ستاد ملی انتخابات در معاونت درمان وزارت بهداشت روند انتخابات کاغذی خواهد بود، داوطلبان تا ۲۳ تیرماه مجاز به تبلیغات هستند.

پایان پیام/

مطالب مشابه