رییس ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت منصوب شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، در این حکم آمده است

جناب آقای دکتر ابوالفضل باقری فرد
معاون محترم آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی

خدمتگزاری و اعتلای علمی، فرهنگی و پژوهشی دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر فرصتی مغتنم، نعمتی ارزشمند و تکلیفی مصرح است. در این راستا، با استناد به بند ب ماده 7 "اساسنامه طرح شاهد" مصوب جلسه 291 مورخ 24/09/1394 شورای معین شورایعالی انقلاب فرهنگی "تفویضی جلسه 592 مورخ 09/08/1385 شورای مزبور" در راستای تحقق اهداف عالی و راهبردی مقام معظم رهبری برای رسیدگی همه جانبه به مسائل فرهنگی و آموزشی عزیزان شاهد و ایثارگر و نیز الگو ساختن آنان با بسیج همه امکانات و سرمایه ‏های رسمی کشور، جنابعالی را به سمت "رییس ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی" منصوب می‏ نمایم.

امید است، با اتکال به خداوند متعال، قوانین موجود و همکاری همه جانبه سایر معاونت‏ ها، مدیریت ‏ها، مراکز تحت پوشش این وزارت و سازمان های مرتبط، با بهره مندی از توانمندی سرمایه‏ های انسانی متخصص و متعهد در تحقق موارد زیر، اهتمام داشته و موفق باشید.

_ احیای ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر با همکاری و بهره برداری از تمام ظرفیت داخلی و خارجی
_ تقویت اداره کل امور شاهد و ایثاگر "تامین سرمایه انسانی مجرب و متعهد، تامین نیازهای مالی، تدارکاتی، خدماتی، رفاهی و فضای آموزشی مطلوب برای ارتقاء سطح علمی، فرهنگی، ورزشی، پرورشی و هنری جامعه هدف"

_ احیای ردیف اعتباری امور شاهد و ایثارگر و اختصاص اعتبار فعالیت ‏های مورد نظر در قالب برنامه‏ های ذیل بودجه سنواتی
_ ایجاد بانک اطلاعاتی و سامانه‏ های شاهد و ایثارگر

_ تهیه و تدوین تقویم برنامه های اجرایی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت مطابق اهداف وزارت متبوع و راهبردهای شورایعالی طرح و برنامه
_ تشکیل شبکه معتمدان معین دانشجویی در دانشگاه‏ ها
_ ارائه گزارش های منظم و جامع از عملکرد ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر

دکتر بهرام عین اللهی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وبدا

پایان پیام/

مطالب مشابه