اولین علت مرگ و میر در کشور حوادث جاده‌ای و تصادفات است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، بهرام عین اللهی در مراسم افتتاح پایگاه‌های اورژانس گفت: توجه به اورژانس از سیاست‌های اصلی وزارت بهداشت است و کار پرسنل شریف اورژانس مجاهدت در راه خداست. به ویژه در شرایط فعلی این عزیزان به صورت شبانه روزی به خدمت رسانی مشغول اند و من در سفرهای متعدد می بینم که این عزیزان در مناطق صعب العبور خدمت رسانی می کنند.

وی افزود: شاید مردم با تلاش‌های همکاران ما در اورژانس کمتر آشنا باشند. این عزیزان در شرایط و مناطقی که ما کمتر حضور پیدا می‌کنیم حضور دارند و به ارائه خدمت می پردازند. ثواب جهاد این عزیزان قابل محاسبه نیست، امروز مشکلات زیادی در تامین آمبولانس داریم که در این رابطه خیرین خیلی به ما کمک می کنند. همین پایگاه هم به همت خیرین راه اندازی شده است.

وزیر بهداشت در پایان خواستار ادامه کمک خیرین به اورژانس کشور شد و گفت: اورژانس امروز خیلی پیشرفته شده و آمبولانس ها امروز مجهز به وسایل و تجهیزات پیشرفته و کافی همچون ونتیلاتور هستند، بارها شاهد بوده ایم که پرسنل خدوم اورژانس با رسیدگی‌های اولیه خود که بسیار مهم است، بیماران و سانحه دیدگان را از مرگ نجات داده‌اند.

به گزارش ایسنا بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهر قدس تهران، ضمن افتتاح این پایگاه به صورت ویدئو کنفرانس ۱۵۸ پایگاه اورژانس سراسر کشور را همزمان با دهه فجر افتتاح کرد.

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.