دستور وزیر بهداشت برای رسیدگی فوری به مصدومان حادثه قطار طبس- یزد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، در پی خروج قطار مسافربری طبس-یزد و کشته و مصدوم‌شدن شماری از هموطنان‌مان، بهرام عین‌اللهی در تماس تلفنی با جعفر میعادفر رییس اورژانس کشور، سیدمحمد موسوی میرزایی، رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان جنوبی و عمیدالدین خطیبی، رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد، خواستار پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی یزد و آمادگی کامل مراکز درمانی بیمارستان‌های خراسان جنوبی و بسیج امکانات برای درمان مصدومان این حادثه شد.

وزیر بهداشت در تماس تلفنی با رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان جنوبی تاکید کرد: ارائه سریع خدمات درمانی مطلوب به مصدومان حادثه  انجام گیرد.

وزیر بهداشت همچنین به جعفر میعادفر رییس اورژانس کشور ماموریت داد تا در محل حادثه حاضر شود.   

در این تماس تلفنی همچنین دکتر موسوی میرزایی رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان جنوبی با اشاره به حضور فعال اورژانس پیش بیمارستانی و کادر تخصصی درمان برای ارائه خدمات به مصدومان این حادثه در بیمارستان شهید مصطفی خمینی طبس، گزارشی از اقدامات انجام شده توسط اورژانس، اقدامات تشخیصی شامل سی تی اسکن و سونوگرافی از مصدومان و رسیدگی‌های درمانی به حادثه‌دیدگان، به وزیر بهداشت ارائه کرد و از آمادگی کامل بیمارستان‌های معین در بیرجند و فردوس برای اقدامات درمانی خبر داد. وبدا

پایان پیام/

مطالب مشابه