بهره‌برداری از ۲۰۰۰ پروژه بهداشتی و درمانی تا پایان امسال
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، بهروز رحیمی با اشاره به اهمیت محرومیت‌زدایی در اقصی نقاط کشور بیان داشت: به‌طور کلی در اقصی نقاط کشور، تراکم و وضعیت مراکز بهداشتی و درمانی در شرایط نسبتا خوبی است، اما هدف ما به‌سوی ایده‌آل گرایی و افزایش تراکم این مراکز با اولویت پروژه‌های بهداشتی در مناطق محروم است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: هرچه بیشتر به پروژه‌های بهداشتی و حوزه بهداشت اهمیت داده شود، وضعیت سلامتی مردم در میان‌مدت و بلندمدت در شرایط بسیار بهتری قرار می‌گیرد، از همین رو اولویت وزارت بهداشت تکمیل و تجهیز پروژه‌های بهداشتی است.

وی افزود: در حوزه تامین منابع انسانی رایزنی‌های لازم صورت گرفته است، پیش‌تر مطرح کردیم که در حال تلاش برای اخذ مجوز جذب ۱۰۰ هزار نفر در وزارت بهداشت از سازمان اداری و استخدامی کشور هستیم و تا حصول نتیجه‌ای مطلوب این مهم با جدیت دنبال می‌شود.

به گزارش ایسنا رحیمی در پایان اضافه کردد: سعی داریم طبق اولویت‌بندی با محوریت مناطق محروم، توزیع منابع انسانی را در اقصی نقاط کشور به‌درستی انجام دهیم تا نیاز مردم درحوزه سلامت در جای‌جای کشور به طور کامل برطرف شود.

پایان پیام/

مطالب مشابه