خواسته پزشکان در تعارض منافع با بیمه‌شدگان نباشد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، علی بابایی کارنامی در جلسه علنی امروز "سه‌شنبه" مجلس در تذکری با اشاره به گزارش کمیسیون بهداشت و درمان در مورد بررسی عملکرد دستگاه‌های مسوول در پوشش بیمه همگانی و حمایت از بیماران خاص و صعب‌العلاج گفت: به عنوان رئیس فراکسیون کارگری مجلس و از طرف ۴۴ میلیون خانواده بازنشسته کارگری از اقدام انقلابی، اثرگذار و نقش بی بدیل رئیس مجلس و اعضای هیات تطبیق مقررات قوانین در مورد مصوبه شورای عالی کار مرتبط با صیانت از حقوق کارگران بازنشسته تشکر می کنم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین با تشکر از اقدام دولت، وزیر بهداشت و مدیرعامل بیمه سلامت گفت: در این جا بحث تعارض منافعی وجود دارد از این رو از رئیس مجلس خواهش می کنم شأن ملت ایران را در نظر داشته باشید، شورایی به عنوان شورای عالی بیمه وجود دارد منتها اعضای آن که صرفا اهداف پزشکان را دنبال کرده و منافع گروه هدف بیمه شدگان، اقشار آسیب پذیر و روستاییان را مدنظر قرار نمی دهند.

به گزارش ایسنا وی در پایان افزود: رئیس مجلس باید از بحث های شعاری جلوگیری کند و اعضایی از مجلس که در آنجا هستند موضوع را پیگیری کنند، نه آنکه در پشت تریبون مجلس شعار دهند. باید تصمیمات درستی بگیرند و نظارت بهتری داشته باشند. در این باره به اعضای کمیسیون بهداشت تذکر می دهم، پزشکان محترم هستند اما نباید خواسته های آنها در تعارض منافع و علیه بیمه شدگان، اقشار آسیب پذیر و روستاییان باشد.

پایان پیام/

1 نظر

مطالب مشابه