فهرست مراکز و پایگاه‌های واکسیناسیون کووید۱۹ در تهران اعلام شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، با توجه به افزایش موارد ابتلا به سویه جدید کووید۱۹ و افزایش شهرهای قرمز و نارنجی در کشور اسامی مراکز و پایگاههای تزریق واکسیناسیون در تهران اعلام شد. 

براساس اعلام وزارت بهداشت، اکنون آمار ابتلا به کرونا روند صعودی پیدا کرده است و با توجه به اینکه زیر شاخه جدیدی از واریانت امیکرون به نام ۵.BA در ایران شناسایی شده است، به همین منظور مردم برای تزریق دز سوم و چهارم ویروس کرونا فراخوانده شدند که باید برای به ایمنی جمعی رسیدن جامعه مردم به این مساله توجه ویژه داشته باشند.

به همین منظور و با توجه به اینکه تعداد شهرهای قرمز و نارنجی کشور به ۱۸ شهر رسیده و با افزایش ابتلا به کرونا به ویژه در امروز ۲۱ تیر که ۳ هزار و ۵۸۸ نفر شناسایی شده است، وزارت بهداشت از روزهای گذشته اقداماتی برای بازگشایی دوباره مراکز واکسیناسیون در شهرهای مختلف انجام داده است که در این زمینه مراکز واکسیناسیون از سوی این وزارتخانه اعلام شد.

آدرس و تلفن‌های ۳۷۸ مرکز و پایگاه سلامت تحت نظر دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران که اقدام به واکسیناسیون شهروندان تهرانی می کنند در این فهرست جای دارند.
 
هموطنان می‌توانند برای انجام واکسیناسیون  کووید-۱۹ و تزریق دز یادآور به مراکز واکسیناسیون زیر مراجعه کنند:
 
فهرست مراکز واکسیناسیون در فایل پیوست قابل مشاهده است.

فهرست
وبدا

پایان پیام/

مطالب مشابه