از استیضاح وزیر بهداشت خبری ندارم
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، «دکتر حسینعلی شهریاری» ضمن انتقاد از روند فعالیت بیمه‌های تکمیلی در کشور، تصریح کرد: «در حوزه بیمه‌های تکمیلی، آن چیزی که ما انتظار داریم، هنوز اتفاق نیفتاده است و باید در این زمینه کار کرد. جلساتی را با متولیان بیمه مرکزی کشور راجع به بیمه‌های تکمیلی موجود برگزار کردیم و امیدواریم که زودتر در این خصوص به نتیجه برسیم. کمااینکه اگر قرار باشد تصدی‌گری‌ها واگذار شود، بیمه‌های تکمیلی باید قوی شوند.»

وی در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن اشاره به خدمات صورت گرفته از سوی جمعیت خیرین سلامت کشور، خاطرنشان کرد:‌ «وقتی انسان در جمعیت خیرین قرار می‌گیرد، انرژی مثبت می‌گیرد. خوشبختانه خیرین شهرستان ملایر کارهای زیادی از جمله ساخت بیمارستان، پایگاه اورژانس، پد هلی‌کوپتر، خرید دستگاه دیالیز، دستگاه آنژیوگرافی و... انجام دادند که این مایه خیر و برکت برای هموطنان و عزیزان ما در شهرستان ملایر است.»

دکتر شهریاری در پایان گفت: «علی‌رغم اینکه گفته می‌شود وضعیت اقتصادی مردم مخصوصا به علت کرونا و فشار زیاد تحریم‌ها با مشکل مواجه شده و رونق اقتصادی به آن معنی که خیلی از اقتصاددانان انتظار دارند، اتفاق نمی‌افتد، اما برخلاف این تصور، خیرین ما در کشور کارهای خیلی بزرگی انجام دادند و می‌دهند که این مایه امیدوراری و خوشحالی و یک فرهنگ است و باید از آن تشکر و قدردانی کنیم.»

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.