مصوبات بیست و هفتمین جلسه شورای عالی نظام پزشکی اعلام شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، مصوبات بیست و هفتمین جلسه شورای عالی نظام پزشکی به شرح ذیل است:

مصوبه 1

مقررگردید لایحه پیشنهادی بودجه 1402 سازمان جهت بررسی مجدد به کمیسیون تخصصی مشورتی برنامه و بودجه و تشکیلات ارجاع گردد و کلیه اعضاء نظرات خود را در خصوص آن در اسرع وقت به دبیرخانه شورای عالی ارسال نمایند تا در جلسه کمیسیون با حضور اعضای یاد شده و معاون محترم توسعه بررسی مجدد گردد. ضمناً به سازمان اجازه داده شد تا در ماههای فروردین و اردیبهشت 1402، در هر ماه برابر یک دوازدهم بودجه سال 1401 عملیات مالی "هزینه و درآمد" داشته باشد.

مصوبه 2

مقرر شد تعرفه حق عضویت و خدمات سازمان در سال 1402، با رشد 40 درصد در هر یک از موارد جداول سال 1401 لحاظ گردد.

مصوبه 3

آئین نامه جذب و استخدام نیروی انسانی ارجاعی از کمیسیون تخصصی مشورتی طرح ها و لوایح و آئین نامه ها با اصلاحات به تصویب رسید.

مصوبه 4

جهت رفاه حال اعضاء، چنانچه اعضای محترم سازمان تا تاریخ 15/02/1401 برای پرداخت حق عضویت سالانه و تسویه کامل بدهی معوق اقدام نمایند، حق عضویت سالانه و بدهی معوق با لحاظ 40 درصد تخفیف محاسبه و اعمال گردد.

مصوبه 5

آقای دکتر محمد حسنی بعنوان عضو شعبه دوم هیات عالی انتظامی انتخاب شدند.

مصوبه 6

با تشکیل کمیته مشورتی مطالعات استراتژیک در ذیل دبیرخانه مجمع عمومی موافقت گردید. آئین نامه کمیته مذکور توسط کمیسیون تخصصی مشورتی طرح ها و لوایح و آئین نامه ها تهیه و پس از تصویب در شورای عالی ارائه خواهد گردید.

مصوبه 7

آئین نامه اجرایی قانون اجازه تاسیس مطب تا ماده 6 بررسی و به تصویب رسید و مقرر شد ادامه بررسی در اولین جلسه ادامه یابد. روابط عمومی سازمان نظام پزشکی

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.