هدیه روز پزشک ما این است که مالیات پزشکان را از ۳۰ درصد به ۱۰ درصد کاهش دادیم
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، بهرام عین‌اللهی در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنعت مواد اولیه دارو و بسته بندی دارویی که در مرکز همایش‌های ایران مال در حال برگزاری است گفت: پیشرفت‌های خوبی در صنعت مواد اولیه دارویی داشتیم. بسیاری از این دستگاه‌ها می‌توانند با دستگاه‌های پیشرفته رقابت و بازار خوبی برای ما ایجاد کنند.

وزیر بهداشت با اشاره به تولید دستگاه گلاس لاین اظهار کرد: احتمالاً ما چهارمین کشوری هستیم که به دانش فنی تولید این دستگاه که در صنایع دارویی کاربرد دارد دست پیدا کردیم.

وی افزود: دومین تجارت دنیا بعد از نفت تولید دارو است و ما تصمیم داریم در تمامی استان‌ها دارو تولید کنیم که علاوه بر نیاز کشور بتوانیم ارزآوری خوبی برای کشور داشته باشیم، در مذاکراتی که با کشورهای آمریکای جنوبی، آفریقا و کشورهای همجوار داشتیم بسیاری از این کشورها با ما تفاهم نامه برای تولید مشترک دارو و گرفتن دارو از ما امضا کردند.

به گزارش فارس عین اللهی در پایان گفت: بزرگ‌ترین هدیه روز پزشک ما این است که سقف درآمد پزشکان در مناطق محروم را برداشتیم و مالیات پزشکان را از ۳۰ درصد به ۱۰ درصد کاهش دادیم.

پایان پیام/

2 نظر

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.