افزایش ۴۰ درصدی حق الزحمه "دستیاران پزشکی" در سال آینده
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، ابوالفضل باقری فرد ۱۹ سفند در حاشیه افتتاح مرکز آموزش مهارت های بالینی نسل سوم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت کار دستیاران پزشکی گفت: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته سال آینده شاهد افزایش ۴۰ تا ۴۵ درصدی حق الزحمه دستیاران پزشکی خواهیم بود.

وی افزود: بسیاری از زحمات در حوزه تشخیص و درمان برعهده دستیاران پزشکی است و امیدواریم بتوانیم سال آینده تسهیلات بیشتری را برای این قشر فراهم کنیم.

معاون آموزشی وزیر بهداشت با اشاره به فعالیت دستیاران پزشکی در ایام نوروز گفت: شیفت بندی در این زمینه صورت گرفته و دستیاران پزشکی در ایام نوروز در بیمارستان ها فعالیت دارند.

به گزارش ایسنا باقری فرد در پایان از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به عنوان یکی از دانشگاه های پیشرو در حوزه های مختلف آموزش، بهداشت و درمان یاد کرد و گفت: امروز شاهد افتتاح آزمایشگاه مرجع منطقه ای غرب کشور در این استان بودیم که خدمات رسانی به استان های غرب کشور را برعهده دارد، همچنین امروز شاهد افتتاح یکی از پیشرفته ترین مراکز آموزش مهارت های بالینی نسل سوم در این دانشگاه بودیم.

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.