تا اردیبهشت ماه ۶۰ میلیون ایرانی "مراقب سلامت" خواهند داشت
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، حسین فرشیدی در اولین اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال جدید که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، در مورد برنامه های حوزه بهداشت در تحقق شعار سال ۱۴۰۳ مبنی بر "جهش تولید با مشارکت مردم"، گفت: "خانواده" در فرهنگ سازی و اجرای برنامه های حوزه بهداشت و پیشگیری اهمیت زیادی دارد. "برنامه جوانی جمعیت و سلامت خانواده" از جمله مهمترین برنامه های حوزه بهداشت هستند که با مشارکت مردم میسر خواهند شد.

معاون بهداشت وزارت بهداشت ادامه داد: با بهینه‌سازی برخی امکانات و مراکز می‌توان از حضور و مشارکت مردم در ارائه خدمات درمانی سطح یک بهره برد.

وی افزود: کرونا نشان داد که هر موقع از مشارکت و حضور مردم استفاده کنیم به هدف خواهیم رسید. امیدوارم در سال ۱۴۰۳ در حوزه بهداشت با شعار "بهداشت برای مردم با دستان خودِ مردم" به تحقق شعار سال مبنی بر "جهش تولید با مشارکت مردم" کمک کنیم.

به گزارش ایسنا فرشیدی در پایان با اشاره به اجرای طرح سلامت خانواده در کشور گفت: تا اردیبهشت ماه سال جاری، ۶۰ میلیون ایرانی در طرح سلامت خانواده مراقب سلامت خواهند داشت. این طرح نیز با مشارکت مردم برای ارتقای سلامت جامعه رقم خواهد خورد.

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.