اعتراضات آزمون دستیاری پیش از صدور کارنامه بررسی و اعمال شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، محمد مهدی نوروز شمسی با اشاره به فرآیند رسیدگی به اعتراضات آزمون دستیاری گفت: طبق روال تمامی آزمون‌ها، پس از پایان آزمون دستیاری دوره پنجاه و یک، سامانه سنجش به منظور دریافت اعتراضات باز و اعتراضات در مدت مناسب دریافت شد.

وی اظهار کرد: پس از دسته بندی مجموع اعتراضات دریافت شده، تمامی آنها از طریق دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی در اختیار گروه بورد مربوطه که شامل مجرب‌ترین اساتید دانشگاهای علوم پزشکی سراسر کشور هستند و مرجع رسیدگی به اعتراضات هستند قرار گرفت. این اساتید تمام اعتراضات را دقیقاً بررسی و مورد رسیدگی قرار دادند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: تمامی اعتراضات بررسی و به نحو مناسب رسیدگی شد، بعد از رسیدگی به اعتراضات در نهایت کلید نهایی با توجه به پاسخ‌های تأیید شده در سایت سنجش قرار گرفت و بر اساس آن نیز کارنامه افراد صادر شد، تمامی فرآیندهای رسیدگی به اعتراضات به نحو مناسب در زمان خود انجام و پیش از صدور کارنامه اعمال شد.

به گزارش ایسنا نوروزشمسی در پایان اضافه کرد: همچنین مواردی را که اساتید وارد می‌دانستند در کلید نهایی اعمال و بر اساس آن کارنامه‌ها صادر شد، امسال ۸۰ درصد از شرکت کنندگان آزمون پنجاه و یکم مجاز به انتخاب رشته شده اند که نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است.

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.