تعرفه‌های جدید آزمایشگاه‌های غذا و دارو به زودی اعلام می‌شود
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، مهدی انصاری دوگاهه در خصوص اقدامات انجام شده برای اصلاح تعرفه‌های آزمایشگاه‌ها گفت: با تاکید سازمان برنامه و بودجه مبنی بر تلفیق تعرفه‌های ماده ۲۴ با ماده ۲۵ که به معاونت درمان مربوط می‌شود، به منظور اعلام تعرفه‌ای واحد در موارد مشترک جلساتی برگزار و موضوع نهایی شد.

مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع کنترل کیفیت غذا، دارو و تجهیزات سازمان غذا و دارو در ادامه از اعلام تعرفه های جدید آزمایشگاه های همکار سازمان غذا و دارو تا اواسط مرداد خبر داد و گفت: با توجه به فرایند پیش‌بینی شده امیدواریم تا اواخر تیرماه یا اواسط مرداد تعرفه‌ها را به صورت رسمی اعلام کنیم. به این ترتیب بهبود شایانی در وضعیت مالی دریافتی آزمایشگاه‌ها خواهیم داشت.

وی در پایان به مبحث مربوط به تعرفه‌های نمونه‌های PMS و PMQC اشاره کرد و افزود: با توجه به دستور معاونت توسعه که هیچ آزمونی بدون دریافت هزینه‌ها قابل انجام نیست، بنابراین بخش IT سازمان قطعاً درگاه‌هایی که برای دریافت این هزینه‌ها است را می‌بندد و لازم است حتماً قبل از دریافت آزمون، تعرفه‌ها دریافت شود، به این منظور نیز بودجه‌ای در اختیار معاونت‌ها قرار داده می‌شود که معاونت مربوطه هزینه‌ها را پرداخت کند. در مجموع هیچ آزمونی را بدون انجام مراحل مالی آن نمی‌توانیم پیش ببریم. مهر

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.