ساخت بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی گرگان؛ به زودی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون، سعید نمکی در حاشیه افتتاح مرکز تروما و اورژانس شهید نبوی بیمارستان 5 آذر گرگان گفت: این مرکز 11 هزار متر مربع زیربنا دارد و شامل بخش های مختلفی از جمله جراحی، ICU، بخش های تشخیصی، آزمایشگاه و اتاق عمل است که در ارائه خدمات به بیماران به ویژه مصدومان حوادث ترافیکی نقش ویژه ای دارد.
 
وی در ادامه افزود: ساخت بیمارستان 600 تختخوابی در شهر گرگان در برنامه های رییس جمهور است که 300 تخت آن باید ظرف دو سال آینده ساخته شود همچنین ساخت بیمارستان های 92 و 64 تختخوابی در گالیکش، گمیشان و رامیان نیز از برنامه های رییس جمهور برای توسعه خدمات در استان گلستان است.
 
نمکی تاکید کرد: تعداد زیادی پروژه بهداشتی و درمانی در استان گلستان امروز به بهره برداری می رسد و پیگیری های لازم برای اتمام سایر پروژه های دانشگاه علوم پزشکی گلستان نیز انجام خواهد شد اما نکته مهم این است که همکاران ما در این استان توانسته اند گام هایی در جهت اجرای نظام ارجاع و پزشکی خانواده که از تکالیف دولت در برنامه های پنجم و ششم توسعه است، بردارند.
 
سرپرست وزارت بهداشت در پایان با بیان این که بارها در زمان مسئولیتم در معاونت امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه به استان گلستان سفر کرده ام، گفت: از پیشرفت های اجرای آزمایشی نظام ارجاع در این استان آگاهی دارم و به دنبال عملیاتی کردن آن هستیم. وبدا

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.