وزیر پیشنهادی بهداشت به ۲ دلیل گزینه خوبی برای وزارت است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون، مسعود رضايي، نماينده مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي درخصوص وزير پيشنهادي بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، اظهار كرد: دكتر نمكي به دو دليل گزينه مناسبي براي وزارت بهداشت محسوب مي شود؛ اول اينكه ايشان از بدنه وزارت بهداشت بوده و كار خود را از حوزه بهداشت آغاز كرده است، بنابراين در اين بعد، تخصص و تجربه كافي را دارا بوده و قادر خواهد بود كه اقدامات موثري در زمينه ارتقاي شاخص هاي بهداشتي به انجام رساند. 
 
 وی در ادامه گفت: از سوي ديگر، با توجه به اينكه دكتر نمكي به مدت ٦ سال در معاونت اجتماعي سازمان برنامه و بودجه حضور داشت، به إعداد و ارقام، بودجه بندي و تلفيق بودجه اشراف و شناخت كافي دارد و مي توان گفت، در اين برهه كه كشور با مشكلات اقتصادي روبروست، ضرورت صرفه جويي در منابع بيش از هر زماني حس مي شود و لذا هزينه كردها بايد دقيق و حساب شده انجام شود كه در اين زمينه نيز حضور دكتر نمكي غنیمت خواهد بود.
 
رضایی خاطرنشان کرد: مجمع نمايندگان استان فارس و اعضاي كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي درمورد دكتر نمكي نظر مثبتي دارند.
 
 نايب رييس كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي  درخصوص مديريت بودجه و برطرف كردن مشكلات بودجه اي در حوزه سلامت، تصريح كرد: با توجه به اينكه دكتر نمكي از دل بودجه بيرون آمده است، با وثوق كاملي پاي در ميدان گذاشته و اين مسئوليت را پذيرفته است.

پایان پیام/

مطالب مشابه