بازگشت وزیر سابق بهداشت به بیمارستان فارابی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون، سیدحسن هاشمی پس از چند سال وقفه در کنفرانس هفتگی گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان فارابی حاضر شد تا فعالیت های آموزشی - درمانی خود در کسوت استادی گروه چشم را ادامه دهد.

سید حسین صدرالسادات رئیس بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی فارابی، گفت: از زمان استعفای دکتر هاشمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، مصرانه پیگیر بازگشت ایشان به جمع اساتید گروه چشم پزشکی بودند.

صدرالسادات ابراز امیدواری کرد حضور مجدد وزیر سابق بهداشت در بیمارستان فارابی موجب ارتقاء گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران شود. 

لازم به یادآوری است در سال گذشته نیز سایت وزارت بهداشت با انتشار فیش حقوقی ۸ میلیون تومانی مربوط به بیمارستان دولتی فارابی خبر از فعالیت همزمان قاضی زاده در این بیمارستان داده بود.

به گزارش مهر علی جعفریان، رییس وقت دانشگاه علوم پزشکی تهران در خصوص پرداخت های دانشگاه علوم پزشکی گفته بود: در جایی دیدم یک فیش حقوقی وجود دارد که با مبلغ ۲۲۸ میلیون تومان منتسب به وزیر بهداشت عنوان شده است. وزیر بهداشت چون عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران است و ابلاغ وی را بنده امضا می کنم تاکید می کنم که ایشان حقوق ۸ میلیون تومانی قبل از کسر مالیات از دانشگاه دریافت می کند و هیچ گونه پرداخت دیگری به ایشان در دانشگاه و وزارت بهداشت صورت نمی گیرد و از نهاد ریاست جمهوری نیز مبلغی به عنوان فوق العاده مدیریت در حد ۴ میلیون تومان دریافت می کند.

پایان پیام/

مطالب مشابه