جزئیات انتخاب رییس‌کل سازمان نظام پزشکی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون، منصور جعفری نمین با بیان اینکه تاکنون ۲۲۳ نفر از اعضای مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی برای حضور در رأی‌گیری اعلام آمادگی کرده‌اند، گفت: همچنین تاکنون شش نفر به صورت کتبی کاندیداتوری خود را برای تصدی سِمَت رییس‌کلی سازمان نظام پزشکی اعلام کرده‌اند.

جعفری نمین ادامه داد: شش کاندیدای اعلام شده عبارتند از آقایان دکتر ظفر قندی، دکتر عزیزی، دکتر سالاریان، دکتر سید شریفی، دکتر افشین‌پور و دکتر بردیا. این افراد اعلام کاندیداتوری کرده‌اند. از این کاندیداها سه نفرشان عضو شورای‌عالی نظام پزشکی بوده، یک نفر بازرس و دو نفر هم عضو هیئت مدیره نظام پزشکی‌های شهرستان‌ها و نماینده مجمع عمومی هم هستند. همه کاندیداها عضو مجمع عمومی بوده و حق رأی هم دارند.

به گزارش ایسنا وی در پایان افزود: بر همین اساس روز جمعه ۲۶ بهمن ماه دو جلسه برای مجمع عمومی خواهیم داشت؛ یکی جلسه مجمع‌ عمومی عادی برای بررسی مشکلات جامعه پزشکی و جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده که برای انتخاب رئیس کل از ساعت هشت صبح تا چهار بعد از ظهر برگزار می‌شود. امیدوارم رئیس‌کل سازمان نظام پزشکی با رأی بسیار بالایی انتخاب شود تا قدرت بیشتری هم برای اداره این سازمان داشته باشد.

پایان پیام/

مطالب مشابه