تولید کیت‌های استخراج DNA ،RNA و مواد بیولوژیک با تکیه بر دانش متخصصان داخلی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون، امیر آذربایجانی، مدیرفروش این شرکت دانش‌بنیان درباره تولید این محصولات گفت: با توجه به اینکه کیت‌های استخراج DNA وRNA و آنزیم‌های بیولوژیک و مواد و وسایلی همچون محلول‌ها و بافرهای ضروری آزمایشگاه‌های بیوتکنولوژی ژنتیکجزو پرکاربردترین و هزینه‌برترین نیازهای این آزمایشگاه‌ها است، این شرکت با تکیه بر توان و تخصص محققان داخلی این محصولات را در کشور بومی‌سازی کرد.

آذربایجانی تصریح کرد: کنترل کیفی محصولات تولیدی ما بر اساس کیت‌های آمریکایی انجام شده و بر همین اساس کیفیت و خروجی محصولات تولیدی ما بسیار مناسب است.

وی درباره هدف تولید و بومی‌سازی این محصول گفت: هدف از ارائه این طرح تولید انبوه و تجاری مواد بیولوژیک مانند آنزیم‌های بیوتکنولوژیک و کیت‌های استخراج DNA و RNA و سایر محصولات مورد استفاده در آزمایشگاه‌های ژنتیک دام و کشاورزی، بیوتکنولوژی، بیولوژی مولکولی و ژنتیک است که ضروری‌ترین و پرمصرف‌ترین مواد و وسایل در این آزمایشگاه‌ها محسوب می‌شوند.

مدیرفروش این شرکت دانش‌بنیان به مشکل انجام دامپینگ از سوی برخی شرکت‌ها اشاره کرد و گفت: با توجه به نبود نظارت بر موضوعدامپینگ از سوی برخی شرکت‌ها، ما دچار مشکلات بسیاری می‌شویم و این موضوع باعث رشد محصولات ما در بازار می‌شود.

به گزارش ایسنا آذربایجانی در پایان با اشاره به اینکه بیشتر مصرف کنندگان محصول این شرکت قشر دانشگاهی هستند، گفت: ما در نظر داریم به دانشجویانی که با ما کار می‌کنند، محصول ارزان قیمت و با کیفیت بالا ارائه کنیم.

پایان پیام/

مطالب مشابه