انتصاب علی اکبرحق دوست به عنوان مشاور معاون آموزشی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون، متن این حکم به شرح زیر است:
 
جناب آقای دکتر  علی اکبر حق دوست   
استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمان  
 
همانطور که مستحضرید تربیت نیروی انسانی با دانش و مهارت و مطابق با استانداردهای بین المللی و در راستای پاسخگویی به نیازهای جامعه از جمله اولویت هایی است که مکررا در اسناد بالادستی  کشور و منویات مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته است. بر این اساس و به منظور ارتقای پاسخگویی حوزه آموزش، برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی به عنوان نقشه راه توسعه آموزش عالی سلامت تدوین شده و با همکاری دست اندرکاران این حوزه در دست اجرا می باشد. 
در برهه زمانی فعلی که این نقشه راه با اجرای حدود 4 سال در حوزه آموزش علوم پزشکی نهادینه شده، ضروری است تا با برنامه ریزی آینده نگارانه و جامعی برای اجرای اثربخش این بسته ها در سطوح مختلف نظام سلامت کشور صورت پذیرد تا بسترهای ظهور آثار این برنامه ها در عرصه های دانشی و ارائه خدمات حوزه علوپزشکی فراهم گردد. 
در این راستا و نظر به تعهد و تجارب ارزشمند حضرتعالی، بدین وسیله به عنوان مشاور اینجانب منصوب می گردید، تا با همکاری کلیه اساتید، صاحبنظران و دست اندرکاران حوزه آموزش علوم پزشکی و همچنین با هماهنگی کامل با حوزه معاونت آموزشی وزارت متبوع در جهت تحقق اهداف این حوزه تلاش فرمائید. 
توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم.

پایان پیام/

مطالب مشابه