ضرورت بازسازی بخش های مختلف و توسعه بیمارستان دکتر سپیر
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون، سعید نمکی در نشست مشترک با مسئولان این بیمارستان گفت: دکتر مره صدق تلاش های دلسوزانه و عاشقانه ای برای ارتقای این بیمارستان دارد و از تمامی پرسنل و هیات مدیره این بیمارستان که به مردم و اقشار نیازمند خدمت رسانی می کنند، تشکر می کنم.
 
نمکی ادامه داد: در کشور از دیرباز فاصله ای بین مسلمانان و غیرمسلمانان نبوده و حتی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در قانون اساسی برای اقلیت های دینی جایگاه های ویژه در مراکز تصمیم گیری از جمله مجلس در نظر گرفته شده است.
 
وی افزود: بنده وزیر بهداشت قوم و یا فرقه ای خاص نیستم، بنده وزیر بهداشت تمام مردم ایران اعم از مسلمان، کلیمی، زرتشتی، مسیحی، افراد بدون دین و مذهب و حتی زندانیان هستم و باید از حق سلامت تمام آحاد ملت ایران دفاع کنم.
 
وزیر بهداشت ضمن تقدیر از خدمات ارائه شده در این بیمارستان به مردم، گفت: این بیمارستان قدمت بسیار بالایی دارد و تلاش میکنیم تا بخش های مختلف آن را بازسازی کنیم که خدمات در شرایط بهتری به مردم ارائه شود البته لازم است که این بیمارستان توسعه پیدا کرده و تجهیز شود.
 
گفتنی است در ادامه سیامک مره صدق رییس بیمارستان دکتر سپیر نیز در این نشست گفت: بیمارستان دکتر سپیر حدود 80 سال قدمت دارد و خدمات آن به همه مردم و اقشار نیازمند ارائه می شود. 250 نیرو در این بیمارستان فعالیت دارند که اکثریت آنها مسلمان هستند.
 
این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بیش از 90 درصد از بیماران بیمارستان دکتر سپیر، مسلمان هستند و 5 هزار خانواده تحت پوشش مددکاری این بیمارستان قرار دارند و افتخار داریم که در این بیمارستان به همه مردم، خدمات ارائه می دهیم.
 
به گزارش وبدا وی در پایان ضمن تقدیر از رویکرد مثبت دکتر نمکی در زمان مسئولیت در سازمان برنامه و بودجه نسبت به این بیمارستان، گفت: مشکلات طرح تحول سلامت توسط دکتر نمکی حل می شود و دکتر نمکی، گم شده طرح تحول سلامت است که به کمک وی، مشکلات و نواقص این طرح برطرف خواهد شد.گفتنی است این بیمارستان 72 تخت بیمارستانی دارد که 12 تخت آن، تحت مراقبت های ویژه است.

پایان پیام/

مطالب مشابه