آغاز مهلت مجدد ثبت نام ارشد پزشکی از ۲۶ فروردین
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون، آبتین حیدرزاده با اشاره به مهلت مجدد ثبت نام دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال ۹۸ گفت: مهلت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات ارشد پزشکی از ساعت ۱۰ صبح روز ۲۶ فروردین تا ساعت ۱۶، ۲۸ فروردین ۹۸ است و داوطلبان در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نامی اقدام کنند.

حیدرزاده ادامه داد: در مهلت اولیه ثبت نام ارشد پزشکی که از ٣٠ اسفند ماه آغاز شده بود بیش از ۵١ هزار داوطلب در سایت سنجش پزشکی ثبت نام کردند.

وی افزود: دفترچه راهنمای ارشد پزشکی ۹۸ برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شهریه پرداز دانشگاه آزاد اسلامی و مجازی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است و در سایت سنجش پزشکی در دسترس داوطلبان قرار گرفته است.

رئیس سنجش آموزش پزشکی گفت: داوطلبان کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال ۹۸ پیش از ثبت نام دفترچه راهنما را مطالعه کنند و برای ثبت نام باید واجد شرایط عمومی اختصاصی اعلام شده در دفترچه باشند.

حیدرزاده تصریح کرد: آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال ۹۸ در همه رشته‌ها یک مرحله‌ای برگزار می‌شود و داوطلبان می‌توانند در ۲ گروه رشته شرکت کند، اما مجاز به انتخاب دو رشته یا مجموعه از یک گروه نیستند و برای رشته‌هایی امتحانی تجمیع شده فقط یک دفترچه سؤال صادر می‌شود.

وی به هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: هزینه ثبت نام برای هر گروه امتحانی مبلغ ۴۵۰ هزار ریال (۴۵ هزار تومان) و مبلغ ۶ هزار ریال (۶۰۰ تومان) جهت ارسال پیام کوتاه آزمون است و داوطلبان با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به پرداخت هزینه اقدام کند و داوطلبان که می‌خواهند در دو گروه امتحانی شرکت کنند، باید دو بار هزینه ثبت نام را پرداخت کنند.

رئیس سنجش آموزش پزشکی در پایان گفت: آزمون ارشد پزشکی در شهر‌های اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بوشهر، بندرعباس، بیرجند، تبریز، تهران، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شیراز، شهرکرد، قزوین، قم، کاشان، کرمانشاه، کرمان، گرگان، مشهد، همدان، یاسوج و یزد برگزار می‌شود و داوطلبان می‌توانند محل حوزه امتحانی جهت شرکت در آزمون را انتخاب کنند.

پایان پیام/

مطالب مشابه