ضرورت تامین نیازهای تجهیزاتی نظام سلامت از محل تولید داخل
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون، جلسه مشترک هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران و انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی در محل ساختمان ستادی هیات امنا برگزار شد.

گفتنی است در این نشست که با حضور رییس هیات امنا و مدیران ارشد این هیات و اعضای هیات مدیره انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی برگزار شد، دو طرف به بیان دیدگاه های خود درخصوص چگونگی فراهم سازی زمینه همکاری مشترک پرداختند.

یوسفی با اشاره به تاکید وزیر بهداشت با تاکید بر لزوم حرکت در راستای تحقق حداکثری اصول سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، بر حساسیت حمایت  از تولید داخل و عدم خرید کالاهای خارجی دارای مشابه تولید داخلی به تبیین سیاست های هیات امنا پرداخت. 

به گزارش فارس رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی وزارت بهداشت در پایان اولویت اول هیات امنا را تامین نیازهای تجهیزاتی و ملزوماتی نظام سلامت از محل تولید داخل با کیفیت، برشمرد و با تشریح مدل های متصور برای همکاری با شرکت های تولیدکننده تجهیزات پزشکی، شفاف سازی فرآیندها و مشخص کردن دقیق چارچوب های مالی همکاری را به عنوان اصلی ترین رکن موفقیت مورد تاکید قرار داد.

پایان پیام/

مطالب مشابه