قبل از پیشنهاد تعرفه پزشکی باید شرایط اقتصادی مردم را دید
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون، محمدرضا ظفرقندی  در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان بیمه سلامت ایران و سازمان نظام پزشکی اظهار کرد: در سال آینده با توجه به وجود مشکلات موجود در کشور، امضای این تفاهم نامه می‌تواند مشکلاتی را رفع کند و کلید حل مشکلات باشد. 

ظفرقندی گفت: این روز‌ها بحث تعرفه خیلی مهم است که باید مطرح شود، نگاه به تعرفه واقعی است و توسط کارشناسان محاسبه می‌شود و با کمک آن‌ها می‌توان این تعرفه را به خوبی محاسبه کرد.

وی افزود: طبیعی است عددی که پس از محاسبه تعرفه پزشکی مشخص می‌شود وظیفه نظام پزشکی را مشخص می‌کند؛ بحث تعرفه پیشنهادی مطرح است و با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و مسائلی که مردم با آن مواجهه هستند باید بررسی شود، سازمان نظام پزشکی باید زندگی اقتصادی مردم را در نظر بگیرد و تعرفه پیشنهادی ارائه را کند. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان رئیس سازمان نظام پزشکی اضافه کرد: بحث دیگر تعرفه پیشنهادی دولت است و قطعا سازمان نظام پزشکی آن را اعمال خواهد کرد؛ این اعمال ظرفیت‌ها و صحبت‌ها برای کمک به بیمه‌ها است، امیدوارم با این تفاهم نامه بتوانیم میهن خویش را آباد کنیم.

پایان پیام/

مطالب مشابه