مرگ براثر مصرف مشروبات الکلی دست‌ساز
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سعید فرهادی در جمع مسئولان خرم‌دره از مسمومیت دو شهروند خرمدره‌ای بر اثر مصرف مشروبات الکلی دست‌ساز خبر داده و تصریح کرد: متاسفانه یکی از این مصرف کنندگان بر اثر بالا رفتن ph خون علی‌رغم انجام اقدامات لازم جان خود را از دست داد و یک نفر نیز در حال دیالیز است.

 این مسئول با تاکید بر اینکه مشروبات الکلی دست‌ساز بسیار کشنده هستند، یادآور شد: ترامادول، دیازپام، الکل صنعتی و حتی ادرار در تهیه این مشروبات  استفاده می‌شود که بسیار کشنده است.

وی خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های نیروی انتظامی معلوم شد که این مشروبات به صورت اتفاقی به دست مصرف کننده رسیده و توزیع کننده‌ای در این زمینه در شهرستان وجود ندارد.

فرهادی همچنین با اشاره به به آماده‌باش بیمارستان بوعلی خرم‌دره، یادآور شد: با توجه به اعلام شرایط اضطرار برای مقابله با هرگونه حادثه و سیل احتمالی، جلسه بحران بیمارستان تشکیل و راه‌های مقابله با حوادث طبیعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 وی با اشاره به کاهش حوادث چهارشنبه سوری امسال در خرم‌دره، اظهار کرد: سال گذشته ۳۲ خرمدره‌ای در حوادث چهارشنبه آخر سال آسیب‌دیدند اما امسال این رقم به پنج نفر رسید که شاهد کاهش چشمگیر مصدومان در این حوزه هستیم. امسال همچنین شاهد کاسته شدن از میزان تصادفات نسبت به سال قبل هستیم. ایسنا

پایان پیام/

مطالب مشابه