پرداخت کارانه های عقب افتاده نیروهای پرستاری و پرسنل وزارت بهداشت پیگیری می‌شود
به گزارزش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سعید نمکی، در حاشیه افتتاح پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی لرستان در جمع خبرنگاران گفت: چند پروژه از قبیل پایگاه اورژانس هوایی، بخش مراقبت‌های ویژه و بخش‌های دیگر از جمله بخش آنژیوگرافی که یکی از مجهزترین بخش‌های آنژیوگرافی منطقه است، در این سفر افتتاح شد.

نمکی ادامه داد: خوشبختانه امکانات خوبی در مورد اصلاح هتلینگ و مقاوم‌سازی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) صورت گرفته است.

وی با تقدیر از تمام دست اندر کارانی که در اجرای پروژه‌ها نقش داشتند، ابراز امیدواری کرد: این پروژه‌ها پیرو فعالیت‌های طرح تحول نظام سلامت برای خدمت رسانی به مردم شریف این استان اجرایی شدند.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: قطعاً آنچه که برای منطقه و تجهیز و تکمیل نیاز است در قالب طرح تحول سلامت ادامه خواهیم داد، سه حرکت را در استمرار طرح تحول سلامت دنبال می‌کنیم که شامل تجهیز و حوزه زیرساخت‌ها متناسب با جمعیت و نیازهای منطقه، رسیدگی خاص به بیماران صعب العلاج و بیماران خاص در زمینه تشخیص، درمان و داروها و کاهش پرداخت از جیب بیمار پیگیری می‌شود.

نمکی تاکید کرد: در کنار مواردی که اشاره شد، ماندگاری نیروهای متخصص در منطقه را نیز دنبال خواهیم کرد.

به گزارش مهر وی در پایان در مورد پرداخت مطالبات پرستاران و کادر درمان نیز گفت: بخشی از مطالبات قبل از پایان سال پرداخت شده و هیچ نیروی پرستاری و پرسنلی در سطح وزارت بهداشت نیست که عیدی و حقوق اسفند را نگرفته باشد. در مورد کارانه‌های عقب افتاده نیز بخشی در سال گذشته پرداخت شد اما به دلیل مشکلات خزانه و گردش منابع در پایان سال، قرار شد از هشتم فروردین واریزها دوباره پیگیری شود و مطالبات را به حداقل طلب برسانیم.

پایان پیام/

مطالب مشابه