مرکز فوق تخصصی ابن سینا از سازمان انتقال خون گواهی‌نامه استقرار بانک خون اخذ کرد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، این مرکز جزو معدود مراکز جراحی محدود است که موفق به دریافت این مجوز شده است.

سابقاً نیز بانک خون این مرکز با برخورداری از کد مربوط به سازمان انتقال خون از مجوز مربوطه برخوردار بود و پیرو دستورالعمل جدید مبنی بر لزوم دریافت گواهی نامه و مجوز استقرار بانک خون در این مرکز، اقدامات مقتضی و الزامات درخواستی وزارت بهداشت صورت پذیرفت.

از جمله این الزامات، گذراندن دوره‌های مربوط به هموویژولانس توسط تمامی گروه‌های مرتبط با شبکه مصرف فراورده‌های خونی اعم از کادر اتاق عمل، کادر بخش بستری، کادر آزمایشگاه و کلیه پزشکان و متخصصین مستقر در مرکز درمان بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا وابسته به پژوهشگاه ابن سینا جهاد دانشگاهی از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نموده و توانسته است این مرکز با بهترین میزان موفقیت و بارداری مجموعه کامل آزمایشگاه‌های تشخیص طبی، پاتولوژی، جنین شناسی، ایمونولوژی و فلوسایتومتری، ژنتیک، آندرولوژی و ... را که مورد نیاز زوجین نابارور است در این مجموعه راه‌اندازی کنند و زوجینی که به این مرکز مراجعه دارند تمامی خدمات آزمایشگاهی را در محل مرکز با بالاترین دقت و کوتاهترین زمان ممکن دریافت می‌کنند.

پایان پیام/

مطالب مشابه