از پیشنهاد رئیس سازمان نظام پزشکی تشکر می‌کنم
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، حیدر علی عابدی در مورد پیشنهاد رئیس کل سازمان نظام پزشکی مبنی بر اینکه مطب‌های خصوصی در همه شهرها همزمان با روز کارگر به ویزیت رایگان این قشر بپردازند، گفت: در وهله اول از رئیس کل سازمان نظام پزشکی تشکر می‌کنم که چنین پیشنهادی را مطرح کرده است، همچنین به همه پزشکان توصیه می‌کنم که در جهت ارائه خدمات به این قشر زحمتکش از این پیشنهاد تبعیت کنند، چرا که انجام این اقدام و ارتباط عاطفی ناشی از آن که با قشر کارگر برقرار می‌شود، بسیار ارزشمند خواهد بود.

وی با اشاره به محاسن ارائه خدمات رایگان پزشکی به کارگران در روز کارگر، ادامه داد: هم‌اکنون کارگرانی که تحت فشارهای اقتصادی از مشکلات جسمانی خود چشم‌پوشی کرده و به دلیل مشکل مالی به پزشک مراجعه نکرده‌اند می‌توانند با این اقدام ارزشمند جامعه پزشکی از وضعیت جسمی خود آگاه شوند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ادامه داد: ایجاد این شرایط می‌تواند فرصتی را برای قشر کارگر فراهم کند تا از این طریق تحت معاینه قرار گرفته و از مشاوره پزشکان در جهت انتخاب روش درمانی کم هزینه‌تر نیز بهره‌مند شوند.

عابدی گفت: انجام این اقدام نه تنها در برقراری ارتباط عاطفی جامعه پزشکی با قشر کارگر اثرگذار خواهد بود، بلکه پزشکان نیز مجالی می‌یابند تا نقش اجتماعی خود را به خوبی ایفا کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت این نماینده مردم در مجلس دهمدر پایان اضافه کرد: آنچه مسلم است اختصاص یک روز در سال برای تحقق این مهم اقدام ارزشمندی است و به طور قطع تاثیر این عمل نیک در ارتقای سلامت جامعه تجلی پیدا خواهد کرد.

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.