امروز مصاحبه دستیاری تخصصی روانپزشکی انجام می‌شود
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، آبتین حیدر‌زاده با بیان اینکه دیروز اولین روز مصاحبه دستیابی تخصصی پزشکی بود گفت: در روز نخست توانستیم از ۷۰۰ نفر از داوطلبان دستیاری پزشکی مصاحبه بگیریم و حدود ۲۵ تیم ارزیاب در کارگاه‌هایی روش‌های مصاحبه را مورد نقد و بررسی قرار دادند.

رئیس سنجش آموزش پزشکی ادامه داد: مصاحبه با ابزار استاندارد مبتنی بر جاوا آنالیز انجام شد و در امروز آزمون الکترونیکی برگزار می‌شود که عوامل شناختی را ارزیابی می‌کند.

وی افزود: به داوطلبان توصیه می‌کنیم به نتیجه آزمون ارزیابی شناختی و جاوا آنالیز برای ادامه تحصیل توجه داشته باشند چرا که بسیار‌ی از داوطلبان به دلیل عدم تطابق با رشته و بی توجهی به نتیجه مصاحبه در آینده در طول تحصیل انصراف دادند.

حیدرزاده گفت: امیدواریم مصاحبه‌ها کمک کنند داوطلبان راه درست را انتخاب کنند البته نتایج نشان می‌دهد که بسیاری از دانشجویان انتخاب‌های درستی داشته‌اند.

رئیس سنجش آموزش پزشکی اضافه کرد: امروز مصاحبه دستیاری تخصصی روانپزشکی انجام می‌شود، داوطلبان ۸۰۰ نفر هستند که امروز مصاحبه آن‌ها انجام می‌شود. امیدواریم در آینده تعداد رشته‌های دارای مصاحبه دستیاری تخصصی پزشکی افزایش پیدا کند

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان وی در پایان افزود: نتایج همه رشته‌های دستیاری تخصصی پزشکی در ۲۸ رشته عید فطر اعلام می‌شود که ۷ هزار نفر به رقابت پرداختند.

پایان پیام/

مطالب مشابه