اختلافات پنج‌ساله تامین اجتماعی با وزارت بهداشت حل شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، محمدحسن زاد با اشاره به همکاری و همراهی سازمان تامین اجتماعی در اجرای طرح تحول سلامت اظهار کرد: از ابتدای اجرای طرح تحول در کشور، سازمان تامین اجتماعی در کنار وزارت بهداشت بوده و این روند تا پایان نیز ادامه خواهد داشت.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: با توجه به تغییرات صورت گرفته در وزارت بهداشت و حضور آقای نمکی در این وزارتخانه، سازمان تامین اجتماعی بار دیگر همکاری خود را برای ادامه طرح تحول سلامت اعلام کرده است و کمک خواهیم کرد تا این طرحی که تحول بزرگی را در حوزه سلامت جامعه ایجاد کرده است، ادامه پیدا کند.

زدا گفت: طرح تحول سلامت یکی از طرح‌های دولت یازدهم و دوازدهم بوده و با تاکید رئیس جمهور و وزرای مربوطه "رفاه و بهداشت" این طرح باید به نحوه مطلوب و در راستای افزایش سلامت مردم در کشور ادامه پیدا کند.

وی افزود: در دور جدید، اختلافات پنج ساله تامین اجتماعی با وزارت بهداشت حل شد، قطعاً در این دوره به سمت همکاری و تعامل پیش خواهیم رفت و حذف دفترچه‌های درمانی را در سراسر کشور آغاز کرده‌ایم.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی به تعهدات خود در ارتباط با طرح تحول سلامت عمل خواهد کرد، گفت: بر اساس آیین‌نامه و قوانین و اساسنامه‌ای که در این طرح تهیه و تدوین شده، بیمه تامین اجتماعی در کنار اجرای طرح تحول سلامت خواهد بود.

به گزارش تسنیم زدا در پایان اضافه کرد: طرح تحول سلامت با قوت تا پایان دولت دوازدهم ادامه پیدا خواهد کرد و این طرح تعطیل نخواهد شد.

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.