ناگفته‌های وزیر سابق بهداشت از برگزار نشدن مراسم تودیع و معارفه‌اش
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)؛ حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت در همایش خیرین سلامت پشت تریبون قرار گرقت و برای اولین بار به بیان ناگفته‌هایی از بعد از برگزار نشدن تودیع و معارفه خود پرداخت.

 وزیر سابق بهداشت گفت: به من گفتند که در مجمع خیرین افطاری است قرار است تجلیلی از من شود که البته برای تجلیل گفتم که لایق نیستم؛ در عین حال پرسیدم که فقط خیرین هستند و پاسخ دادند که فقط آنها حضور دارند.

قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: با کمال افتخار پذیرفتم و البته راضی نبودم وقت خیرین سلامت گرفته شود و  از حضور همگی و هیئت مدیره تشکر می‌کنم.

وی افزود: این برنامه فرصتی شد تا بعد از چندماهی از رفتنم که باید وظیفه ام را نسبت به افرادی که در طول دوران مسئولیت کمک و حمایت کردند، ادا می‌کردم؛  افرادی که در طول چندسال گذشته عاشقانه خدمت کردند، همچنین مجموعه‌هایی که وزارت بهداشت را حمایت کردند و  با نیت خاص و صادقانه به مردم و به ویژه محرومان برای خدمت به کشور کارنامه ای رقم زدند که به نظر می‌رسد مقبول مردم است و امیدوارم مقبول خداوند هم باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاان جوان وزیر سابق بهداشت در پایان اضافه کرد: از همه همکارانم در وزارت بهداشت اعم از پزشکان، پرستاران و پیراپزشکان که انسان‌های شریف و عاشق خدمت هستند، تشکر می‌کنم.

پایان پیام/