درآمدهای کلان نصیب بسیاری از پزشکان نمی‌شود
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، بشیرخالقی درباره وضعیت خدمات رسانی به بیماران سرطانی درکشور، گفت: ما انتظار داریم در سال 98، بیمه ها همه جانبه پشتیبان بیماران صعب العلاج و سرطانی باشند تا بیماران سرطانی جهت طی مراحل درمان، توان حضور در بیمارستان های خصوصی را نیز داشته باشند زیرا با این اوصاف مشخص  است که حجم مراجعه بیماران به بیمارستانهای دولتی نیز کاهش می یابد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ادامه داد: طی درمان بیماران سرطانی اورژانسی و اضطراری است بنابراین نباید در هیچ کدام از مراحل درمان بیماران سرطانی با چالش  روبرو شوند بنابراین بطور مثال در مراحل جراحی، شیمی درمانی و رادیو تراپی نباید وقفه ای در خدمات رسانی به بیمار سرطانی را شاهد باشیم.

خالقی گفت: درآمدهای کلان نصیب بسیاری از پزشکان نمی شود، تعرفه‌های پزشکی نیازمند بازنگری است زیرا بیماران در دهکهای اقتصادی پایین جامعه توان پرداخت هزینه ها را ندارند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت وی در پایان افزود: ارتقا خدمات بیمه تکمیلی راهکاری برای سرعت بخشیدن به ارائه  خدمات درمانی به بیماران صعب العلاج و سرطانی است، رفاه و سرعت بخشیدن به حوزه درمان بیماران سرطانی وصعب العلاج با توجه به پیشرفت های علمی در حوزه پزشکی بسیار حائز اهمیت است زیرا می‌توان پس از مداوا بیماران را به زندگی عادی بازگرداند.

پایان پیام/

مطالب مشابه