شهرستان شازند فاقد بیمارستان دولتی است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، علی ابراهیمی درباره وضعیت خدمات رسانی به بیماران در شهرستان شازند، گفت: تنها بیمارستانی که به بیماران در شهرستان شازند، خدمات درمانی ارائه می دهد، بیمارستان تامین اجتماعی است و از همین رو  عمدتا می‌بایست بیمارستان مذکور به بخش کارگری خدمات بدهد اما هم اکنون بیمارستان تامین اجتماعی به عموم مردم نیز خدمات می‌دهد.

عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس ادامه داد: شهرستان شازند با داشتن جمعیت 120 هزار نفری از داشتن یک بیمارستان دولتی محروم است و پتروشیمی شازند مسئولیت اجتماعی اش را در قبال مردم شازند انجام نداده است. 

وی افزود: برطبق توافقنامه ای مقرر شده است که  بیمارستان شازند توسط  پتروشیمی شازند احداث گردد و از سوی دیگر نیز تجهیزات بیمارستان و نیروی انسانی را وزارت بهداشت و درمان تامین کند. اما این مهم تاکنون عملیاتی نشده است بنابراین مردم شازند انتظار دارند پتروشیمی پایبند به مسئولیت اجتماعی اش باشد. 

ابراهیمی گفت: متاسفانه مدیرعامل  فعلی پتروشیمی شازند از انجام تعهداتش در قبال  احداث بیمارستان دولتی در این حوزه انتخابیه کوتاهی می‌کند و از همین رو این مسئله ادامه روند احداث بیمارستان را با مشکل روبرو کرده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت این نماینده مردم در مجلس دهم در پایان اضافه کرد: شهرستان  شازند با حدود بیش از 120 هزار نفر جمعیت از داشتن حتی یک بیمارستان دولتی محروم است و این در حالی است که پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی، شهرستان شازند با 120 هزار نفر جمعیت از داشتن بیمارستان دولتی محروم است، بنابراین انتظار داریم که دولت هرچه سریعتر در این راستا خدمات کارآمدی را اتخاذ کند.

پایان پیام/

مطالب مشابه