طراحی اپلیکیشن آموزش سلامت
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، مرتضی ستار با اشاره به طراحی و عرضه اپلیکشن آموزشی، گفت: اپلیکیشن تولید شده در حوزه آموزش سلامت و در محیط‌های اندروید و IOS قابل اجرا است و شامل بخش‌های مختلف از جمله "دانشکده مجازی"، "خدمات پزشکی"، "آزمون"، "فروشگاه آنلاین"، "آموزش سلامت عمومی و خصوصی"، "دوره‌های بازآموزی پزشکان و پرستاران" و "دوره ضمن خدمت" می‌شود.

مجری این طرح با اشاره به سابقه ۱۵ ساله شرکت در حوزه آموزش الکترونیک و کار با دانشگاه‌ها اظهار کرد: طی این مدت به یک سامانه آموزشی تحت موبایل احساس نیاز می‌کردیم، البته در این حوزه سامانه‌هایی بودند که همه تحت وب و ویندوز کار می‌کردند، لذا بر اساس تجربه، این طرح را با محتوای داخلی نوشتیم که در حال توسعه و به‌روز رسانی است.

ستار درباره بازار هدف این محصول دانش‌بنیان خاطر نشان کرد: این اپلیکیشن هم‌اکنون در حوزه سلامت فعالیت می‌کند، اما ساختار آن قابل تغییر و بازار آن قابل توسعه است؛ در حال حاضر رایزنی‌هایی با سازمان فنی و حرفه‌ای، دانشگاه شهید بهشتی و شرکت‌های نفت و پتروشیمی انجام داده‌ایم که برای هر کدام از آنها آیکون‌های این اپلیکیشن قابل طراحی و تغییر است.

وی افزود: یکی از آیکون‌های این محصول دانش‌بنیان، آموزش نسخه‌خوانی است که مردم عادی هم می‌توانند این دوره‌ها را بگذرانند و نسخه‌خوان شوند و نیاز نیست حتماً داروساز باشند.

مجری این طرح ادامه داد: در مرحله نمونه‌سازی این محصول از تسهیلات قرض‌الحسنه صندوق نوآوری و شکوفایی بهره مند شده است، این نرم افزار به سمت "گیم لرنینگ" بازی‌های آموزشی توسعه خواهد یافت تا از طریق بازی، آموزش‌های لازم ارائه شود.

به گزارش ایسنا ستار در پایان اضافه کرد: طبق پیش‌بینی‌ها و چشم‌انداز شرکت، این اپلیکیشن و سامانه آموزشی، قابلیت استفاده برای خانواده‌های دارای بیماری خاص و از جمله اوتیسم را هم دارد.

پایان پیام/

مطالب مشابه