افزایش سطح کیفیت داروهای تولید داخل
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، فاطمه سعیدی در تشریح نشست امروز فراکسیون امید مجلس با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار داشت: طبق روال عادی فراکسیون امید که اعضای فراکسیون تصمیم به نشست با وزرا می‌گیرند، این هفته نیز با وزیر بهداشت نشستی برگزار شد و آقای نمکی نیز گزارشی را از عملکرد خود ارائه کرد.

وی افزود: نمایندگان عضو فراکسیون امید نیز نظرات و خواسته‌های حوزه انتخابیه خود را مطرح کردند که شامل کمبود تخت‌های بیمارستانی، لزوم تعمیر بیمارستان‌های فرسوده، کمبود دارو و نیروی انسانی و حقوق عقب افتاده کارکنان وزارت بهداشت بود که در این زمینه‌ها پاسخ و قول مساعدت را از وزیر دریافت کردند.

سعیدی گفت: یکی از مسائل مطرح شده در جلسه امروز، کمبود دارو بود که وزیر بهداشت توضیح داد، کیفیت داروهای تولید داخلی به سطحی رسیده است که به وارد کردن داروهای مشابه خارجی نیاز نداریم.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس ادامه داد: در مورد بیمارستان پردیس نیز بحث شد و آقای نمکی بیان کرد، چند روز پیش، نشستی برگزار شده و مشکلات این بیمارستان حل شده است و در ماه‌های آینده شاهد افتتاح بیمارستان پردیس خواهیم بود. در مورد بهسازی بیمارستان‌های فرسوده نیز قول دادند تا تامین بودجه این امر نیز انجام شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت وی در پایان اضافه کرد: مِوضوع توریسم درمانی نیز مطرح شد تا بیماران کشورهای حوزه خلیج فارس و همسایه در ایران امکان ارائه خدمات داشته باشند که این امر به ارز آوری نیز کمک می‌کند.

پایان پیام/

مطالب مشابه