لغو انتخابات کمیسیون بهداشت بدلیل سفر نوبخت به آمریکا کذب است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، بشیر خالقی درباره لغو انتخابات کمیسیون بهداشت و درمان به دلیل سفر علی نوبخت حقیقی، رئیس این کمیسیون به آمریکا برای ملاقات با فرزند خود اظهار داشت: این ادعا درست نیست. جلسه کمیسیون‌ها در روز یکشنبه برگزار می‌شود، اما دو روز گذشته جلسه کمیسیون بهداشت و درمان در صدا و سیما برگزار شد و در آن جلسه درباره تعامل کمیسیون بهداشت و درمان با صدا و سیما به گفت‌وگو پرداختیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به اینکه به ترجیح کمیسیون، جلسه اخیر در صدا و سیما  تشکیل شد، افزود: جلسه کمیسیون دیروز نیز تشکیل شد و فردا هم برگزار خواهد شد. این صحبت‌ها که نماینده‌ای در سفر به شیراز، آمریکا و اصفهان است و برنامه کمیسیون به خاطر آنها به تعویق افتاده، تنها گزارش و اخباری است که منتشر می‌شود و صحت ندارد.

وی درباره زمان برگزاری انتخابات این کمیسیون اظهار داشت: انتخابات کمیسون بهداشت و درمان یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود و از حضور آقای نوبخت در جلسه هفته آینده خبری ندارم.

به گزارش ایلنا روز گذشته انتخابات هیات رئیسه 9 کمیسیون در سال پایانی عمر مجلس دهم برگزار شد، یکی از کمیسیونهایی که انتخابات آن به زمان دیگری موکول شد، کمیسیون بهداشت و درمان بود که برخی رسانه‌ها اعلام کردند به علت حضور علی نوبخت حقیقی، رئیس این کمیسیون در آمریکا و دیدار با فرزندش انتخابات لغو شد.

پایان پیام/

مطالب مشابه