وزیر بهداشت کارگزار شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه سلامت است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سعید نمکی روز پنجشنبه در توییت خود افزود: شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌های حوزه سلامت بدانند وزیر بهداشت کارگزار آنها است و افتخار می‌کنیم که با تکیه بر جوانان مستعد ایرانی به دنیا ثابت کنیم که توانمندترین نیروها را در ایران داریم.

وزیر بهداشت ۱۹ خرداد ۹۸ در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث در جمع خبرنگاران گفته بود: افتخار کشور این است در شرایط سخت تحریم با تکیه به تولیدکنندگان داخلی و سیاست‌های وزارت بهداشت که حمایت از تولید داخل است، نیازهای خود را تأمین می‌کنیم. خوشحال هستم که در این نمایشگاه نزد تولیدکنندگان و شرکت‌های دانش‌بنیان هستیم و از ۲۳ محصول جدید رونمایی می‌کنیم.

نمکی همچنین ۲۱ اردیبهشت ۹۸ در بیست و هفتمین جلسه شورای فناوری سلامت درباره شرکت‌های دانش بنیان گفته بود: شرکت‌های دانش بنیان باید به ما مدل و الگو بدهند که چگونه می‌توان نظام ارائه خدمت در حوزه سلامت را با منابع کمتر، به صورت بهتری مدیریت کرد و محصول شرکت‌های دانش بنیان، همیشه تولید ماده اولیه، دارو و تجهیزات پزشکی نیست، بلکه گاهی تغییر در شیوه مدیریت یا سبک زندگی مردم، بهترین محصول یک شرکت دانش بنیان است.

به گزارش ایرنا وی در پایان افزود: شرکت‌های دانش بنیان باید برای بازاریابی مورد حمایت قرار گیرند و در کنار این شرکت‌ها، مجموعه‌هایی به عنوان مشاور، فعالیت کنند. بارها در بازدیدهایی که از استان‌ها داشتیم، تاکید داشتم که حتماً در کنار شرکت‌های دانش بنیان، شرکت‌های مشاور در حوزه بازاریابی و صادرات فعالیت داشته باشند.

پایان پیام/

مطالب مشابه