صادرات محصولات ارتوپدی یک شرکت‌ دانش‌بنیان به کشورهای آسیایی و اروپایی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، فرشید الهیاری آغاز فعالیت این شرکت دانش‌بنیان را از سال ۱۳۸۶ در حوزه تولید پروتزهای ارتوپدی دانست و گفت: مواد اولیه این پروتزها از کشور آلمان وارد می‌شود، ولی کلیه مراحل طراحی و ساخت این تجهیزات در این شرکت انجام می‌شود.

مجری این طرح جنس این محصولات را فولاد ضدزنگ "Stainless Steel" و تیتانیوم دانست که با بدن انسان سازگاری دارد و ادامه داد: قطعات ارتوپدی تولید شده علاوه بر آنکه کیفیت بالایی دارد، موفق به اخذ گواهینامه CE شدیم و تنها صادرکننده این محصولات در کشور هستیم.

وی افزود: محصولات ارتوپدی تولیدشده شامل انواع پلاک‌ها، نیل‌ها و پیچ‌ها است و برای درمان انواع تروماها و شکستگی‌های بازو، ساعد، ساق پا، ران، لگن، مچ دست و انگشت‌ها قابل استفاده است، این محصولات تحت پوشش بیمه قرار دارند، در حال حاضر بیش از ۲۰۰ مرکز درمانی کشور از این محصولات بهره‌مند شده‌اند.

الهیاری از صادرات این محصولات خبر داد و گفت: کشورهای جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه از جمله عراق، سوریه و لبنان و کشورهای فرانسه، ایتالیا و آلمان از جمله بازارهای هدف ما بوده که با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به صادرات این محصولات شدیم.

به گزارش ایسنا مجری این طرح در پایان اضافه کرد: علاوه بر آن نمایندگی‌هایی از این شرکت در کشورهای سوئد و آلمان راه‌اندازی شده است.

پایان پیام/