رشد کیفی در حوزه علوم پزشکی هدف اصلی دانشگاه آزاد اسلامی است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)،‌ محمد مهدی طهرانچی درباره توسعه رشته های پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی و جذب حداکثری دانشجویان در این رشته ها اظهار کرد: توسعه رشته های پزشکی تابع سند آمایشی است که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای کشور تدوین کرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: برنامه دانشگاه آزاد اسلامی این است که جزء بهترین های آموزش علوم پزشکی در کشور باشد؛ در حال حاضر توسعه کمی رشته های پزشکی مد نظر دانشگاه آزاد نیست بلکه برگزاری دوره های تخصصی و رشد کیفی در حوزه علوم پزشکی، هدف اصلی ما در دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی افزود: دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی جزء سرآمد ترین دانشگاه های کشور در حوزه علوم پزشکی است و توانسته در این حوزه به خوبی بدرخشد؛ در واقع دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد، بهترین الگو برای یک دانشگاه کارآمد محسوب می شود و می توانیم با رساندن تمامی واحدهای دانشگاهی به این سطح، انتخاب اول داوطلبان در سال 1404 باشیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران طهرانچی در پایان اضافه کرد: فارغ التحصیلان و داوطلبان دانشکده دندان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی جزو برترین های کشور هستند؛ این موضوع بهترین خبر برای خانواده دانشگاه آزاد اسلامی محسوب می شود.

پایان پیام/

مطالب مشابه