کمک ۸ میلیارد ریالی کارکنان پزشکی قانونی به سیل‌زدگان
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، عباس مسجدی در این خصوص گفت: کارکنان سازمان پزشکی قانونی کشور مبلغ ۸ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال به هموطنان  در استان‌های خوزستان، لرستان و فارس اهدا کردند که این مبلغ در قالب تفاهم نامه‌ای با کمیته امداد امام خمینی جهت نوسازی و بازسازی منازل تخریب شده در این مناطق اختصاص یافت.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور ادامه داد: بر اساس این تفاهم نامه، کمیته امداد کمک‌های اهدایی سازمان را برای احداث 67 واحد مسکونی در دو استان سیل زده لرستان و خوزستان هزینه می‌کند، کمیته امداد ما به التفاوت مورد نیاز برای ساخت واحدهای مسکونی را متقبل شده است.

وی افزود: در استان فارس نیز مبالغ اهدایی همراه با کمک‌های کمیته امداد صرف بازسازی منازل و یا بهبود وضعیت معیشت سیل زدگان می‌شود.

به گزارش فارس مسجدی در پایان گفت: سازمان پزشکی قانونی کشور علاوه بر کمک‌های فوق، نسبت به اعزام یک اکیپ درمانی به استان‌های لرستان و خوزستان و ارسال دو مرحله کمک‌های غیرنقدی کارکنان این سازمان به مناطق سیل زده خوزستان اقدام کرده است.

با وقوع سیل در برخی استان‌های کشور و نیاز هموطنان  به کمک‌های امدادی و نیز لزوم بازسازی مناطق سیل زده، کارکنان سازمان پزشکی قانونی کشور در اقدامی جمعی کمک‌های خود را به صورت متمرکز جهت اختصاص به امر بازسازی مناطق سیل زده استان‌های لرستان، خوزستان و فارس اهدا کردند.

پایان پیام/

مطالب مشابه