به دنبال حذف برخی از بوروکراسی‌ها در خدمات پزشکی و پرستاری هستیم
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سعید نمکی در حاشیه بازدید از بخش های مختلف بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد، با بيان این مطلب افزود: یکی دو نفر از بیماران بستری در بخش اورژانس این بیمارستان گله هایی داشتند که اين موارد را به همکارانم گوشزد و تاکید کردم، علیرغم زحمات و تلاش های زیاد، نباید از رسیدگی به موقع به حتی یک بیمار غفلت کنیم تا باعث نارضایتی آنها نشود.

وزیر بهداشت ادامه داد: همکاران ما در بخش بهداشت و درمان، برای رسیدگی به بیماران بسيار تلاش مي كنند، اما مشکلاتی در بوروکراسی اعمال شده به خدمات پزشکی و پرستاری به دلیل برخی سطح بندی ها وجود دارد که به زودی در این مورد با استفاده از بررسی ها و نظرات یک تیم کارشناسی، برای حذف برخی از بوروکراسی ها و سرعت عمل بیشتر برای خدمت به مردم، بازنگری انجام خواهد شد.

به گزارش وب‌دا وی در پایان افزود: برای حضور در اجلاس روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور که در مشهد برگزار می شود و همچنین بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی برخی از شهرستان های خراسان رضوی به این استان سفر کردیم.

گفتنی است، وزیر بهداشت از بخش های مختلف اورژانس بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد بازدید و نحوه ارائه خدمات به بیماران را بررسی کرد.

پایان پیام/

مطالب مشابه