امروز آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری پزشکی است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، آبتین حیدرزاده با بیان اینکه امروز دوشنبه ۷ مرداد آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری پزشکی است، گفت: مهلت مجدد انتخاب رشته – محل و ارسال سوابق آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) امروز به پایان می رسد.

 رئیس سنجش آموزش پزشکی با اشاره به ظرفیت پذیرش در آزمون دکتری پزشکی ۹۸ گفت: یک هزار و ۷۸۰ نفر در ۷۸ رشته علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دوره های تخصصی و ظرفیت دکتری پژوهشی پذیرفته خواهند شد.

وی افزود: مرحله دوم آزمون (مصاحبه) از تاریخ ۱۹ مرداد تا ۷ شهریور ۹۸ در دانشگاه های علوم پزشکی ۱۰ منطقه آمایشی و ۳۸ مراکز تحقیقاتی وابسته به دانشگاه های علوم پزشکی برگزار  خواهد شد.

 رئیس سنجش آموزش پزشکی در پایان به زمان اعلام نتیجه آزمون دکتری پزشکی ۹۸  اشاره کرد و گفت: نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی سال ۹۸ در هفته آخر شهریور منتشر می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان در روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸ بیش از ۶ هزار داوطلب آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی سال ۹۸ در ۶۴ رشته علوم پایه پزشکی و بهداشت، ۲ رشته دندانپزشکی و ۱۳ رشته داروسازی با هم به رقابت پرداختند.

پایان پیام/

مطالب مشابه