تغییر قیمت‌ها علت وقفه در برخی پروژه‌های عمرانی وزارت بهداشت است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سیدکامل تقوی‌نژاد به همراه محمد آقاجانی با حضور در بیمارستان های امام حسین(ع) و شهدای تجریش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از روند تکمیل پروژه‌های عمرانی این دو مرکز بازدید کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت تکمیل و تجهیز کلینیک ویژه بیمارستان امام حسین(ع) با ۳۶ تخت بستری را اولویت مهمی برای ارتقاء سطح خدمات درمانی در شرق تهران دانست.

وی در ادامه در پروژه بزرگ بیمارستان ۷۴۰ تختخوابی شهدای تجریش حاضر شد و از بلوک‌های مختلف در حال ساخت این بیمارستان نیز بازدید کرد.

تقوی‌نژاد در حاشیه بازدید از این پروژه گفت: تجهیز این مرکز درمانی بزرگ و پروژه های عمرانی حوزه سلامت،  افتخاری بزرگ برای حوزه سلامت در نظام جمهوری اسلامی است، بیمارستان بزرگ ۷۴۰ تختخوابی شهدای تجریش یکی از پروژه های مهم عمرانی حوزه سلامت شهر تهران در دوران پس از انقلاب اسلامی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت برخی تغییر قیمت‌ها را علت وقفه در برخی پروژه‌های عمرانی دانست و گفت: وزارت بهداشت تمام توان خود را برای تکمیل طرح های مهم حوزه سلامت معطوف کرده است و به زودی برخی از مشکلات اعتباری پروژه‌ها مرتفع خواهد شد.

وی خطاب به مدیران پروژه بر اهمیت ایجاد تأسیسات شهری، پارکینگ و دیگر تسهیلات برای دسترسی و اقامت بیماران و همراهان آنها تأکید کرد و افزود: ما مشارکت بخش خصوصی در تکمیل پروژه‌های حوزه سلامت استقبال می‌کنیم و به زودی شاهد الگوی مناسب همکاری بخش عمومی و خصوصی در راستای تسریع خدمت رسانی به مردم خواهیم بود.

تقوی‌نژاددر پایان از پرداخت برخی مطالبات پیمانکاران و پروژه‌ها با راهکارها و تدابیر جدید خبر داد.

در ادامه محمد آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز در حاشیه این بازدیدها به اهمیت پروژه‌های در حال ساخت در بیمارستان امام حسین(ع) و احداث بیمارستان ۷۴۰ تختخوابی شهدای تجریش گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نقاط حساسی از پایتخت و با تمرکز جمعیتی بالا در حال ارائه خدمت است، بیمارستان امام حسین (ع) تنها بیمارستان جنرال شرق تهران است که علیرغم مراجعات بالا، مرکز ارجاع شهرستان‌های شرقی و جنوبی استان تهران است.

وی خواستار حمایت حداکثری برای رشد خدمات درمانی در شرق تهران شد تا روند مطلوب تکمیل کلینیک ویژه این بیمارستان ادامه یابد و شهروندان شرق تهران شاهد بهره برداری از این کلینیک تا پایان سال جاری باشند.

به گزارش ایسنا آقاجانی احداث بیمارستان مدرن ۷۴۰ تختخوابی شهدای تجریش را یکی از پروژه‌های بزرگ حوزه سلامت در دانشگاه و در سطح کلانشهر تهران عنوان کرد و تاکید کرد: با تکمیل آن، مراجعات بسیار زیاد از سطح پایتخت و دیگر استان های کشور در این مرکز پاسخ داده خواهد شد، این بیمارستان ۷۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با حمایت‌های ملی و استانی ظرفیت بهره‌برداری از این پروژه در سال ۹۸ وجود دارد.

پایان پیام/

مطالب مشابه