برگزاری ۲ رویداد در حوزه پزشکی برای روز پزشک
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، علیرضا سلیمی در خصوص برنامه های این سازمان در روز پزشک گفت: تلاشمان بر این است تا چند برنامه را در سطح وسیع برگزار کرده و  خدماتی را با رویکردی متفاوت به مردم ارائه دهیم.

معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی ادامه داد: هدفمان این است که یک روز پزشک متفاوت را داشته باشیم، بر همین اساس در روز یکم شهریور ماه در سه منطقه جنوب شهر تهران شامل فرهنگسرای بهمن واقع در میدان بهمن، کانون فرهنگی-ورزشی مالک واقع در خاوران و کانون فرهنگی مقداد واقع در خیابان 30 متری جی نسبت به برگزاری جشنواره‌ای با همکاری شهرداری، رادیو سلامت و ارگان‌های مردمی اقدام می‌کنیم.

سلیمی گفت: علاوه بر برگزاری این جشنواره و جُنگی که محور اصلی آن آموزش همگانی به مردم است، نسبت به ویزیت رایگان همشهری‌ها در برخی رشته‌های تخصصی پزشکی نیز اقدام خواهیم کرد که امیدواریم شروع حرکتی باشد تا در برخی از روزهای سال خدمات رایگانی را به مردم ارائه کنیم.

وی با اشاره به برگزاری یک رویداد فناورانه در حوزه سلامت افزود: این رویداد بزرگ،‌ شروعی برای تحولی عظیم در سلامت کشور و فعالیت‌های سازمان نظام پزشکی محسوب می‌شودکه در روز هشتم شهریور ماه مسابقه‌ای بین استارتاپ‌های حوزه سلامت برگزار خواهد شد و امید داریم در آینده‌ای نزدیک برای اینکه بتوانیم خدمات مطلوبی را به مردم کشورمان ارائه دهیم، از فناوری‌ها و تکنولوژی‌های روز بهره‌مند شویم.

معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی تاکید کرد: تلاش می شود برای جوانان صاحب ایده‌ در حوزه سلامت بستری را فراهم کنیم تا بتواننده ایده‌هایشان را به چرخه‌ای فعال تبدیل کنند تا از این منظر نیز بتوانیم همگام با کشورهای خوب دنیا خدمات جدیدی را ارائه دهیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی سلیمی در پایان اضافه کرد: تیم‌هایی که در این رویداد رتبه برتر را به‌دست آورند، علاوه بر دریافت جوایز نقدی، مورد حمایت قرار می‌گیرند، این رویداد در چهار محور اینترنت اشیا، رباتیک، سیمولاتور و AR-VR برگزار می‌شود.

پایان پیام/

1 نظر

مطالب مشابه